१८ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार | Email:- [email protected] | [email protected]
ईश्वरपुर नगरपालिकामा शितभण्डार निर्माण हुने – Nigrani Today
ताजा खबरप्रदेश २समाचारसमाजस्थानीय

ईश्वरपुर नगरपालिकामा शितभण्डार निर्माण हुने

सर्लाही,१४ चैत्र । सर्लाहीको ईश्वरपुर नगरपालिकामा शितभण्डार निर्माण हुने भएको छ । वडा नं. ५ र १३ मा शितभण्डार (कोल्ड स्टोर) निर्माण हुने भएको छ। ईश्वरपुर नगरपालिका र हेल्भेटास नेपालबीच शितभण्डार निर्माण गर्न सहकार्य भएको ईश्वरपुर नगरपालिकाले जनाएको छ ।

कोल्ड स्टोर निर्माण गर्न मंगलवार ईश्वरपुर नगरपालिकाको तर्फबाट मेयर मनोजकुमार आचार्य र हेल्भेटास नेपालको तर्फबाट टोली प्रमुख हरि गुरुङबीच सम्झौता पत्रमा हस्ताक्षर भएको छ । शितभण्डार बनेपछि ईश्वरपुरका किसानलाई कृषि तथा फलफूलजन्य वस्तु चिस्यान गर्न सहजता हुने नगरपालिकाले जनाएको छ ।

वडा नं. ५ र १३ गरी दुईवटा वडामा शितभण्डार निर्माणकालागि हेल्मेटास नेपालले २० लाख रुपैयाँ रकम छुट्याइसकेका छन । संस्थाबाट काम हुँदै गर्दा आगामी दिनमा थप रकम उपलब्ध गराउने प्रतिवद्धता समेत नगर प्रमुख आचार्यले जनाएको छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please off your AdBlocker.