१६ मंसिर २०८०, शनिबार | Email:- [email protected] | [email protected]
बलरामा विभिन्न पार्टी परित्याग गरी सयौंको संख्यामा जनमतमा प्रवेश  – Nigrani Today
ताजा खबरप्रदेश २समाचारसमाजस्थानीय

बलरामा विभिन्न पार्टी परित्याग गरी सयौंको संख्यामा जनमतमा प्रवेश 

सर्लाही,५ असोज। सर्लाहीको बलरा नगरपालिकामा सयौंको संख्यामा  विभिन्न पार्टी परित्याग गरी जनमत पार्टीमा प्रवेश  गरेको छ ।

जनमत पार्टीका सर्लाही जिल्ला इन्चार्ज तथा केन्द्रीय सदस्य श्रीचन यादवको प्रमुख आतिथयतामा शुक्रवार बलरा नगरपालिका वडा  नम्बर १ मा आयोजित एक कार्यक्रमका विच  लोसपा,माओवादी केन्द्र,एमाले ,जसपा पार्टी  परित्याग गरी  सयौको संख्यामा जनमत  पार्टीमा प्रवेश गरेको जनमत पार्टी सर्लाहीले जनाएको छ ।

अन्य पार्टी परित्याग गरी जनमत पार्टी प्रवेश गर्नेहरुमा गुडु पटेल , जयमङल राय ,दिनेश राय,राज किशोर सिंह  लगायत  २ सय ८ जना रहेको जनमत पार्टीका सर्लाही जिल्ला इन्चार्ज तथा केन्द्रीय सदस्य  यादवले दावी गरे ।

 सुमोध यादबको नेतृत्वमा बलरा वडा नं ४ बाट नेकपा माओवादी केन्द्र परित्याग गरी २० जना, दिनेश यादवको नेतृत्वमा लोसपा परित्याग गरी १५ जना तथा अन्य विभिन्न पार्टी परित्याग गरी जनमत पार्टीमा प्रवेश गरेको जनमत पार्टी सर्लाहीले जनाएको छ ।

कार्यक्रममा जनमत पार्टीका नेताहरू  संजय कुमार सिंह, हरिनन्दन यादव, आरती साह, डां नन्द किशोर महतो कोइरी  लगायत अन्य विभिन्न नेता तथा कार्यकर्ताहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please off your AdBlocker.