१६ मंसिर २०८०, शनिबार | Email:- [email protected] | [email protected]
चन्द्रनगरमा अध्यक्षमा कांग्रेस, उपाध्यक्षमा माओवादीका उम्मेदवार निर्वाचित – Nigrani Today
ताजा खबरप्रदेश २राजनीतिसमाचारसमाजस्थानीय

चन्द्रनगरमा अध्यक्षमा कांग्रेस, उपाध्यक्षमा माओवादीका उम्मेदवार निर्वाचित

सर्लाही,४ जेठ ।सर्लाहीको चन्द्रनगर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेस र उपाध्यक्षमा माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार निर्वाचित भएको छ । कांग्रेस बाट अध्यक्ष पदका उम्मेदवार राजकुमार महतोले ३९९५ मत ल्याएर विजयी भएको छ भने उपाध्यक्षमा गीता देवी महतोले ३८६० मत ल्याएर विजयी भएका छन ।

महतोकाका निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी माओवादी केन्द्रका उम्मेदरवार लोकेन्द्र मुखियाले ३५३६ मत प्राप्त गरे भने उपाध्यक्षमा गीता देवीको निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका उपाध्यक्ष पदका उम्मेदवार मन्जु देवीले २९५८ मत प्राप्त गरेकी चन्द्रनगर गाउँपालिकाका सहायक मतदान अधिकृत मदन बहादुर थिङ्गले जानकारी दिनुभयो ।

यो सँगै सर्लाहीमा नेपाली कांग्रेसले ९ पालिकामा जित निकालेको छ भने माओवादी केन्द्रले २ पालिकामा जित निकोलेको छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please off your AdBlocker.