१७ आश्विन २०७९, सोमबार
ताजा खबरप्रदेश २समाचारसमाजस्थानीय

वृद्धवृद्धालाई मिष्ठान्न भोजन

प्रेमनाथ पौडेल
सर्लाही,६ चैत्र । सर्लाहीको लालबन्दी नगरपालिका २ जुटपानीमा रहेको पद्म भुवनेश्वरी नमुना बृद्धसेवा आश्रममा आश्रीतहरुलाई आज आईतवार एक परिवारले मिष्ठान्न भोजन गराएका छन। स्वर्गिय माता भक्त कुमारी नेपालको ४६ औँ बार्षिक पुण्य तिथीको अवसरमा छोरा बुहारीहरु कृष्ण प्रसाद नेपाल, राधादेवी नेपाल, मदन नेपाल र साबित्रा नेपालले आश्रममा पुगि वृद्धवृद्धालाई मिष्ठान्न भोजन गराएका हुन ।

आत्मज्ञान प्रचार संघ सर्लाहीका जिल्ला सह–संयोजक एवं संचारकर्र्मी समेत रहनुभएका मदन नेपालले आमाको बार्षिक श्राद्धको पुण्य तिथीमा पुण्य आर्जन गर्ने उद्देश्यले आश्रममा आश्रीत वृद्धवृद्धा एवं केटाकेटिलाई एक छाक भोजन गराईएको बताउनुभयो । यसैबिच शान्तिदुत प्रेम रावतको शन्देस प्रचार प्रशार गर्ने संस्था आत्मज्ञान प्रचार संघ लालबन्दीको तर्फबाट आश्रमका संरक्षक समेत रहनुभएका वासुदेव कोईरालालाई पुस्तक हस्तान्तरण गरीएको छ ।

भोजन ग्रहण पश्चात भिडियो प्रदर्शनी कार्यक्रम गरि पुस्तक हस्तान्तरण समेत गरिएको हो । प्रेम रावतद्वारा लिखित हिअर योरसेल्फ नामक पुस्तक हस्तारण गरिएको सह–संयोजक नेपालले बताउनुभयो । पुस्तक ग्रहण गर्दै कोईरालाले लामो समयदेखि प्रेम रावतको बारेमा सुन्दै आएको र ४ बर्षकै उमेरदेखि ज्ञान बाँड्न थाल्नुभएका ब्यक्तिद्वारा लिखित पुस्तक प्राप्त गरेकोमा खुसि ब्यक्त गर्नुभएको थियो ।

हाल ४८ जना आश्रीत रहेका बृद्धसेवाश्रममा हरेक दिनजसो बिभिन्न ब्यक्ति तथा संस्थाले कार्यक्रम गर्ने र भोजन खुवाउँदै आएका छन ।आफ्नो माता को बार्षिक पुन्य तिधीको अवसरमा नेपाल परिवारले मिष्ठान भोजन गराइनुको साथै सान्तीले भरिएको पुस्तक प्रदान गराउनु भएको प्रती बृद्दा आश्रमी ब्यबस्थापक भवानी कोईरालाले नेपाल परिवार प्रती हार्दिक आभार प्रकट गर्दै धन्यबाद प्रदान गर्नु भएको थियो ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button