२० फाल्गुन २०८०, आईतवार | Email:- [email protected] | [email protected]
अन्तरपालिका विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता सप्पन्न  – Nigrani Today
खेलकुदताजा खबरप्रदेश २समाचारसमाजस्थानीय

अन्तरपालिका विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता सप्पन्न 

हरिपुर्वा । सर्लाहीको हरिपुर्वा नगरपालिकामा अन्तरपालिका विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता सप्पन्न भएको छ।

 केश्वर गरिब जनता माध्यमिक विधसलयको प्रांगणमा ३४औ अन्तरास्ट्रिय बाल अधिकार दिवसको अवसरमा  अन्तरपालिका विद्यालय स्तरीय  खेलकुद प्रतियोगिता सम्पन्न भएको हो ।बालबालिकाको सहभागितामा सप्पन्न भएकोप्रतियोगितामा  ४ सय मिटर दौड, घैटो फुटाउने तथा लंग जम्प खेल खेलाइएको थियो।

वर्ल्ड भिजन इन्टरनेशनल नेपाल र बागमती सेवा समाजको साझेदारी, हरिपुर्वा नगरपालिका र पर्सा गाउपालिकाको  सहयोग तथा हरिपुर्वा नगर बाल संजालको आयोजनामा सप्पन्न खेलकुद प्रतियोगितामा १८ जना बालबालिकाले विभिन्न खेलमा पुरस्कार तथा सम्मानित भएको बागमती सेवा समाजको कार्यक्रम संयोजक प्रमेश बादेले जनाए ।

 नगर बाल संजालको अध्यक्ष अंगेश कुमार साहको अध्यक्षतामा सप्पन्न कार्यक्रमको प्रमुख आतिथिको रुपमा हरिपुर्वा नगरपालिका वडा ५ को वडाध्यक्ष बिजय भुषण प्रसाद रहनु भएको थियो । कार्यक्रमको आतिथिहरुमा हरिपुर्वा नगरपालिकाको प्रशासकीय अधिकृत कुमार परियार , शिक्षा शाखा प्रमुख जनक काफ्ले, वडा ८ को वडाध्यक्ष रामेश्वर यादब, बागमती सेवा समाजको कार्यक्रम संयोजक  बादे, शिक्षक तथा बालबालिकाको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतियोगिताको बिजेताहरुमा २ सय मिटर बालिका दौड तर्फ प्रथम पिंकि साह ( पर्सा माबि ), दोस्रो रुबि साह ( के ग मा बि हरिपुर्वा) र तेस्रो सपना यादव (राम जानकि बसंतपुर) भएकी थिईन ।

त्यस्तै ४ सय मिटर दौड बालक तर्फ प्रथम  शसि यादव ( के ग मा बि हरिपुर्वा), दोस्रो कमलेश यादव( रामजानकी माबि बसंतपुर) र तेस्रो समिर साफि ( नेराबैजु संग्रामपुर) भएका थिए । यसैगरी घैटो फुटाउने तर्फ प्रथम स्मृति साह(के ग मा बि हरिपुर्वा), दोस्रो नेहा कुमारि  (पर्सा माबि ) र तेस्रो साक्षि महतो ( नेराबैजु संग्राम्पुर) भएकी थिइन ।

त्यस्तै  लंग जम्प तर्फ प्रथम  गौतम यादब,मुनिता साह ( के ग मा बि हरिपुर्वा), दोस्रो-अभिशेख राउत, पिंकि साह (पर्सा माबि ) र तेस्रो अभिशेख मंडल,सृजना कर्ण (रामजानकी बसंतपुर) भएकी थिइन ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please off your AdBlocker.